حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نه من و نه گویندگان قبل از من کلمه ای پر محتوا همانند لا اله الا الله نگفته ایم.
امروز : دوشنبه, 29 دی 1399
در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان

وضعیت خودروهای حمل متوفی در شهر گرگان بررسی شد

در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان
وضعیت خودروهای حمل متوفی در شهر گرگان بررسی شد


در یکصد و هفتاد و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان به ریاست ناصر گرزین، مشکلات بهداشتی و حمل و نقل متوفیان شهرستان گرگان و وضعیت خودروهای حمل متوفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گرزین در این جلسه ضمن قدردانی از فعالیت های عوامل اجرایی آرامستان گرگان در زمان شیوع کرونا گفت: یکی از مکان هایی که مرکز شیوع ویروس کرونا است آرامستان و خودروهای حمل متوفی می باشد و با عنایت به اهمیت و حساسیت موضوع بهداشتی برای حفظ سلامت شهروندان باید تدبیری در این مورد اندیشیده شود.
نائب رئیس و منتخب اول مردم در شورای اسلامی شهر گرگان، افزود: با توجه به عدم خوروهای ویژه حمل متوفیان در گرگان در این جلسه پیشنهاداتی از جمله پیگیری شورای اسلامی شهر و شهرداری گرگان برای تهیه ی آمبولانس ویژه حمل متوفیان با توجه به شیوع کرونا پیشنهاد و مقرر شد مورد پیگیری قرار گیرد.
گفتنی است این جلسه با حضور دکترخواجه میرزایی مدیر نظارت واعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی، حسینعلی ناصری معاون مرکز بهداشت گرگان، رئیس سازمان حمل و نقل، کارشناس بهداشت محیط گرگان، کارشنای مرکز بهداشت اورژانس،شرکتهای اورژانس های حمل متوفی، معاونت خدمات شهری، رئیس سازمان فضای سبز و شهردار منطقه دو برگزار شد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت