حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : هر کس که دو روزش مساوی باشد باخته است.
امروز : سه شنبه, 30 دی 1399

برنـامـه های هفتـه تربیـت بـدنی شهـرگرگان تبیین شد

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان خبر داد
برنـامـه های هفتـه تربیـت بـدنی شهـرگرگان تبیین شد

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان از بحث و تصمیم گیری پیرامون برنـامه ریـزی هفتـه تربیـت بـدنی و ارائه گزارش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری گرگان در نشست مشترک با اداره تربیت بدنی طی هشتاد و هفتمین جلسه این کمیسیون خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، سعید رحیمی با اشاره به نزدیک شدن به هفته تربیت بدنی گفت: هدف ما در شورای شهراین است که تمام تلاش خود را در جهت کمک به پیشبرد اهداف و امور سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و اداره ورزش و جوانان بکار گیریم.
وی افزود: با برنامه ریزی کارشناسان معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی و باتوجه به ادامه دار بودن شیوع کرونا و نیز با برنامه ریزی مناسب برای کاهش هزینه های اضافی هر دو نهاد، امیدواریم همپوشانی خوبی را بین اداره ورزش و هیئت های ورزشی تحت مجموعه آنها و سازمان فرهنگی ورزشی درجهت برگزاری مراسم ورزشی این هفته برقرار کنیم و بتوانیم برنامه های مشترک جامع و کاملی را با همکاری هم اجرا نماییم.
رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان گرگان با اشاراه به اینکه این هیئت آمادگی هرگونه همکاری را با این دو نهاد در برگزاری هرچه بهتر برنامه های هفته تربیت بدنی دارد، خاطر نشان کرد: حدود 17 برنامه از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان برای این هفته تدارک دیده شده است که از جمله آنها مسابقات رباتیک، تیراندازی، طبیعت گردی کارکنان شهرداری، فوتبال تک ضرب کارکنان، هنرهای رزمی انفرادی، مسابقات آمادگی جسمانی، پارکور، ایستگاه تندرستی و سلامتی درناهارخوران، مسابقات ناشنوایان و تقدیر از مربیان و ورزشکاران ناشنوا می باشد.
رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه هدف از اینگونه برنامه ریزی همگانی کردن ورزش در بین آحاد مردم و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در شهروندان و کسب مدارج قهرمانی توسط ورزشکاران می باشد، ابراز امیدواری کرد که اتفاقات خوبی برای ورزشکاران ناشنوا در هفته تربیت بدنی رقم بخورد.
رحیمی افزود: بر اساس گزارش ارائه شده در این جلسه نواختن زنگ ورزش در مدارس سطح شهرگرگان، مسابقات والیبال، مسابقات تیراندازی با اسلحه، مسابقه کارگاه آموزش در فضای مجازی، رژه اتومبیل رانی و موتورسواری، مسابقات دوچرخه سواری و افتتاحیه مرکز تخصصی ورزش کودکان از جمله دیگر برنامه های این هفته می باشد.

برنـامـه های هفتـه تربیـت بـدنی شهـرگرگان تبیین شد

 

برنـامـه های هفتـه تربیـت بـدنی شهـرگرگان تبیین شد

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت