حدیث روز

 
امام حسین (ع) می فرماید : هيچ كس روز قيامت در امان نيست ، مگر آن كه در دنيا خدا ترس باشد.
امروز : دوشنبه, 29 دی 1399

ویژه برنامه های جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان بررسی شد

ویژه برنامه های جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان بررسی شد

ویژه برنامه های جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان بررسی شد

 


در شصت و ششمین جلسه کمیسیون گردشگری وبافت تاریخی شورای اسلامی شهرگرگان به ریاست حسین ربیعی برنامه های جشنواره پاییز هزار رنگ مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ربیعی با اشاره به اینکه برنامه های پاییز هزار رنگ در چند سالی در پارک جنگلی النگدره برگزار می شد، گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در این جلسه مقرر شد، در صورت مساعد بودن شرایط این برنامه مانند سنوات گذشته برگزار و در صورت عدم امکان برگزاری مراسم، برنامه ها بصورت مجازی دنبال خواهد شد.
مهندس ربیعی خاطر نشان کرد: نصب المان پلنگ در میدان ناهارخوارن، برگزاری جشنواره برگ های پاییزی به صورت مجازی، مسابقه عکس و بازی های بومی و محلی بخشی از برنامه های جشنواره پاییز هزار رنگ می باشد.
رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان اظهار داشت: در این جلسه همچنین بر ضرورت پیگیری ثبت ملی جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان توسط میراث فرهنگی و شهرداری تاکید و مقرر شد این موضوع در دستور کار قرار بگیرد.
ربیعی افزود: در ادامه این جلسه ضرورت تدوین طرح جامع گردشگری گرگان مورد بحث وبررسی قرار گرفت و بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت نیروهای بومی در تهیه این طرح تاکید شد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت