حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : فضيلتى چون جهاد نيست و جهادى چون مبارزه با هواى نفس نيست.
امروز : جمعه, 24 اردیبهشت 1400

اولویت های پژوهشی مدیریت شهری گرگان بررسی شد

اولویت های پژوهشی مدیریت شهری گرگان بررسی شد
در اولین جلسه کمیته اجتماعی، آموزش و پژوهش شورای اسلامی شهر گرگان به ریاست فائزه عبداللهی آخرین مطالعات و بررسی های انجام شده مناطق شهرداری گرگان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، رئیس کمیته اجتماعی، آموزش و پژوهش شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه طرح های مطالعاتی انجام شده و در حال اجرای شهرداری باید خروجی داشته باشد، گفت: می توان با انعقاد تفاهم نامه هایی با مراکز علمی و دانشگاه های نسبت به انجام طرح های مطالعاتی و پژوهشی اقدامات موثری انجام داد.
رئیس کمیته آموزش، پژوهش و اجتماعی شورای اسلامی شهر گرگان، مطالعات درآمدهای پایدار ، طرح کاهش خطرپذیری سیلاب (بصورت مشخص مثل محله کوی عرفان)، کارایی مدل های مکان بند در کاهش بحران و ارزیابی مشارکت بانوان را از جمله مهمترین اولویت های پژوهشی برای مدیریت شهری گرگان برشمرد.
عبداللهی افزود: سرمایه گذاری و کسب درآمدهای پایدار، مدیریت پسماند و شناسایی مخاطرات طبیعی و ارزیابی میزان خطرپذیری در برابر سیل و زلزله‌ از اولویت‌های نظام مدیریت شهری است که باید مورد مطالعات کارشناسی قرار گیرد.
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: باید تحقيقات و پژوهش‌هاي انجام شده و در دست اقدام در حوزه های مرتبط با مدیریت شهری اعم از فرهنگي، شهرسازي، برنامه‌ريزي، عمراني، گردشگري و خدمات شهري و… به گونه‌اي حمايت شوند كه اين آثار پژوهشي به نتايج كاربردي بينجامد و به مديريت شهري كمك كند.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت