حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : بالاترين عبادت، عفّت شكم و شهوت است.
امروز : سه شنبه, 30 دی 1399

نیازمندی های حوزه سلامت و درمان شهر گرگان مطرح شد

نیازمندی های حوزه سلامت و درمان شهر گرگان مطرح شد

نیازمندی های حوزه سلامت و درمان شهر گرگان مطرح شد

 

نیازمندی های حوزه سلامت و درمان شهر گرگان مطرح شد

 

در دویست و پنجاه و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان به ریاست ناصر گرزین، نائب رئیس شورا که با حضور دکتر فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی، دکتر غلامی رئیس مرکز بهداشت شهرستان گرگان و جمعی از مدیران حوزه بهداشت و درمان برگزار شد، مشکلات و نیازمندی های حوزه بهداشت و درمان شهرستان گرگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، اعضای شورای در این جلسه ضمن خیرمقدم گویی و قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی کادر بهداشتی و درمانی در بحث کنترل بیماری کرونا، موضوعاتی از جمله پیگیری بیمارستان 600 تختخوابی گرگان که از اردیبهشت ماه در شصت کلاته کلنگ زنی شد، احداث بیمارستان 200 تختخوابی طالقانی کودکان، افزایش دستگاه آنژیوگرافی دولتی، توزیع مناسب واکسن آنفولانزا و پیگیری جدی اعمال محدودیت های کرونایی را مورد تاکید قرار دادند.

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان همچنین از آمادگی همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا و همچنین احداث بیمارستان های مورد نیاز با دانشگاه علوم پزشکی خبر دادند.

عبدالرضا دادبود، شهردار گرگان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به اعمال محدودیت های جدید در تفرجگاه ها و مراکز تفریحی سطح شهر و ضدعفونی مستمر معابر عمومی گفت: با توجه به موفقیت های کشور چین در بحث کنترل این ویروس و همچنین انعقاد تفاهم نامه خواهر خواندگی گرگان و گوانگ جو این شهرداری آمادگی دریافت همکاری های مشترک را دارد.

دکتر فاضل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان نیز ضمن قدردانی از همکاری  مدیریت شهر در بحث ضد عفونی معابر و موضوعات مرتبط گفت: احداث بیمارستان 600 تختخوابی در دستور کار قرار گرفت و آگهی مناقصه این پروژه برگزار شد و اخذ مجوزات لازم برای کلنگ زنی بیمارستان کودکان گرگان نیز در حال پیگیری می باشد. 

وی همچنین با اشاره به کمبود واکس آنفولانزا در سطح شهر افزود: این موضوع در سطح کشور مشهود است چرا که دولت درخواست خرید 20 میلیون واکسن را داشته است و تنها یک و نیم میلیون واکسن وارد شده است.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت