حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : سخن طيّب و پاكيزه را از هر كه گفت بگيريد ، اگرچه او خود ، بدان عمل نكند.
امروز : دوشنبه, 29 دی 1399

ویژگی های تاریخی تپه راهنمایی گرگان بررسی شد

 

 

ویژگی های تاریخی تپه راهنمایی گرگان بررسی شد

 

در شصت و نهمین جلسه کمیسیون گردشگری وبافت تاریخی شورای اسلامی شهرگرگان ساماندهی تپه تاریخی راهنمایی واقع در کوی انجیراب مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس ربیعی گفت: در این جلسه نقشه محدوده تپه تاریخی راهنمایی با حضور رئیس وکارشناسان اداره میراث فرهنگی وگردشگری گرگان مورد بررسی قرار گرفت
رئیس کمیسیون گردشگری وبافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به سوابق تاریخی تپه راهنمایی افزود: وجود این تپه و دیگرتپه ها مانند خرگوش تپه و قلعه خندان ظرفیت خوبی برای انجام پروژه های گردشگری و همچنین حفظ این مکانها و رونق محدوده اطراف این تپه ها امری ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد. وی با بیان اینکه تپه راهنمایی با توجه به ثبت ملی وسوابق تاریخی نیاز به ساماندهی و برنامه ریزی دارد، اظهار داشت: محدوده این تپه حدود 4 هکتار است که شامل عرصه وعیان می باشد ودر گام اول پاکسازی آن م یتواند توسط شهرداری پیگیری شود وجهت ساماندهی به اداره میراث فرهنگی وگردشگری واگذار شود.
در ادامه این جلسه موضوع نصب تابلوهای هدایت مسیر در محدوده بافت تاریخی وجاذبه های گردشگری گرگان جهت معرفی این مکانها وراهنمایی گردشگران وشهروندان در سطح شهر نیز مورد بررسی قرار گرفت.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت