حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : از نفرين مظلوم بترسيد كه چون شعله آتش بر آسمان ميرود.
امروز : سه شنبه, 30 دی 1399
حمید رضا آقاملائی در نطق پیش از دستور خود تاکید کرد؛

تسریع صدور مجوز تله کابین، پیگیری پروژه های عمرانی شهرداری و رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم

حمید رضا آقاملائی در نطق پیش از دستور خود تاکید کرد؛

تسریع صدور مجوز تله کابین، پیگیری پروژه های عمرانی شهرداری و رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم

حمیدرضا آقاملائی در نطق پیش از دستور خود طی دویست و پنجاه و هشتمین جلسه رسمی و علنی ضمن گرامیداشت هفته بسج و 5 آذر روز ملی گرگان، با تاکید بر ضرورت پیگیری مدیریت یکپارچه شهری و با اشاره به اینکه مردم در شرایط اتقصادی مناسبی قرار ندارد، از مسئولان و مدیران خواست با رویکرد حمایتی از مردم اقداماتی را اتخاذ نمایند که بتوانیم از این مرحله سخت عبور کنیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی تهیه و توزیع بسته های حمایتی و بهداشتی توسط شهرداری در محلات را پیشنهاد کرد.

سخنگوی شورای عالی استان ها در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری را پیشنهاد کرد و خواستار پیگیری جدی این موضوع شد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه مهمترین اصل برای اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری، خدمات رسانی هر بیشتر به شهروندان در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و عمرانی است، اظهار داشت: این موضوع قطعاً با تعامل مجموعه مدیریت شهری محقق خواهد شد.

حمیدرضا آقاملائی با اشاره به اینکه پرونده تله کابین گرگان در دبیرخانه شورای عالی معماری و شهرسازی مانده است، اظهار داشت: علیرغم اینکه همه مجوزهای این پروژه صادر شده است، انتظار می رود این موضوع مورد پیگیری جدی شورای عالی معماری و شهرسازی قرار گیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان بازار هفت موزه را که در حال گود برداری می باشد یکی دیگر از مهمترین پروژه های در دست اقدام برشمرد و اظهار امیدواری کرد که در زمانبندی تعیین شده تکمیل و به بهره برداری برسد.

سخنگوی شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه پروژه شهربازی در حال انجام می باشد، گفت: این پروژه با تلاش شبانه روزی در حال انجام است و همزمان خرید تجهیزات و فراخوان انتخاب سرمایه گذار نیز در حال پیشرفت است که امیدواریم با تسریع این روند به زودی شاهد بهره برداری از این پروژه عظیم گردشگری در گرگان باشیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به روابط گرگان با گوانگ جو، خاطر نشان کرد: راه اندازی اتاق گرگان در گوانگ جو  و اتاق گوانگ جو در گرگان و توسعه روابط در حوزه های مختلف از جمله اقدامات مثبتی است که در حال انجام می باشد و انجام مذاکراتی برای ساخت وسایل و تجهیزات شهربازی مدرن توسط چین از جمله این اقدامات می باشد.  

آقاملائی همچنین پیگیری ایجاد رینگ دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی در میدان بسیج، بازسازی آب نماها، بازسازی زیرگذر عابر پیاده، آغاز احداث زیرگذر افسران، زیرگذر انجیراب که موجب اتصال افسران به انجیراب می شود، نور پردازی بافت تاریخی گرگان با رویکرد گردشگری و کف سازی خیابان امام خمینی را مورد تاکید قرار داد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت