حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : هر کس بمیرد و امام زمان خود را نشناخته باشد به مرگ جاهلی مرده است.
امروز : پنج شنبه, 14 اسفند 1399
مهندس کاظم نژاد در نطق پیش از دستور خود؛

اقدامات انجام شده و اولویت های مورد نیاز در مدیریت شهری تشریح را تشریح کرد

مهندس کاظم نژاد در نطق پیش از دستور خود؛

اقدامات انجام شده و اولویت های مورد نیاز در مدیریت شهری تشریح را تشریح کرد

اقدامات انجام شده و اولویت های مورد نیاز در مدیریت شهری تشریح را تشریح کرد

 

مهندس مهران کاظم نژاد در نطق پیش از دستور خود طی دویست و شصت و هفتمین جلسه رسمی و علنی ضمن گرامی داشت نام و یاد سردار شهید جاج قاسم سلیمانی و تسلیت اولین سالگرد ارتحال آیت الله میبدی و قدردانی از اقدامات یکسال گذشته شهرداری در راستای شهادت حاج قاسم سلیمانی و با تبریک موفقیت های اخیر تیم بسکتبال، اقدامات انجام شده و اولویت های مورد نیاز در مدیریت شهری تشریح را تشریح کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، رئیس کمیسیون توسعه و عمران با اشاره به تصویب طرح تله کابین در شورای عالی معماری و شهرسازی و قدردانی از اقدامات شوراها و شهرداران گذشته در پیگیری این پروژه، گفت: تله کابین، خواسته ی 15 ساله مردم این شهر است که امید می رود با انتخاب یک سرمایه گذار توانمند پروژه مذکور هر چه زودتر به بهره برداری برسد.

مهندس کاظم نژاد با اشاره به اینکه پروژه تله کابین با موافقت سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، سازمان جنگل ها و مراتع کشور، سازمان حفاظت از محیط زیست با رعایت کلیه ملاحظات زیست محیطی به این مرحله رسیده است، افزود: این پروژه دارای مطالعات ترافیکی و سایر امور مرتبط می باشد و با توجه به طراحی دکل های پروژه که بلندتر از ارتفاع درختان می باشد، هیچ درختی قطع نخواهد شد و آسیبی به بافت جنگلی وارد نمی شود.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه با اشاره به پروژه شهربازی اظهار داشت: این پروژه با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء در حال اجراست و سرعت پروژه قابل دفاع می باشد و به زودی شاهد افتتاح فاز اول آن خواهیم بود.

مهندس کاظم نژاد با بیان اینکه در این دوره اقدامات خوبی در بحث تبدیل شدن گرگان به عنوان شهر مقصد گردشگری مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته است، خاطر نشان کرد:  شهربازی، تله کابین، بازار موزه هفت شهر، احیای بافت تاریخی و همچنین تسریع در پروژه ملل از جمله اقدامات انجام شده در این راستا بود.

رئیس کمیسیون توسعه، عمران، حمل و نقل شهری و معماری و شهرسازی از تحقق بودجه سرمایه گذاری خبر داد و افزود: با تلاش و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر پیمانکار پروژه انبار جهاد و مینا گل انتخاب شد و شاهد تحقق بودجه سرمایه گذاری خواهیم بود.

کاظم نژاد در ادامه با اشاره به تعطیلی مرکز آنژیوگرافی بیمارستان شهید صیاد شیرازی، اظهار داشت: با توجه به نیاز شهروندان به دریافت خدمات در این حوزه انتظار می رود این موضوع مورد پیگیری جدی مسئولان مرتبط قرار گیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود خواستار اتخاذ تدابیر مناسب برای مراجعان و شهروندان در ایام پایانی سال، ارسال سریعتر موضوعات مربوط به بودجه و دفترچه عوارض سال آینده، تسریع در کف سازی و احیای خیابان امام خمینی و بازسازی میدان شهرداری و جمع آوری پل های عابر پیاده از این میدان، شد.

مهندس کاظم نژاد در ادامه تسریع در انتخاب پیمانکار زیرگذرانجیراب و پیگیری در مورد زمین جهاد کشاورزیی پیرو توافق انجام شده با شهرداری، پیگیری بازگشایی محور طبیعت، تسریع در اتمام جایگاه CNG سعدآباد و تعیین تکلیف آرامستان جدید گرگان را مورد تاکید قرار داد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت