حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : سخن طيّب و پاكيزه را از هر كه گفت بگيريد ، اگرچه او خود ، بدان عمل نكند.
امروز : پنج شنبه, 14 اسفند 1399

پیگری پرونده های قضایی شهرداری در دستور کار قرار دارد

پیگری پرونده های قضایی شهرداری در دستور کار قرار دارد

پیگری پرونده های قضایی شهرداری در دستور کار قرار دارد

 

رئیس کمیسیون حقوقی شورا از ارائه گزارش و بررسی پرونده های غرامتی بزرگ شهرداری از منظرحقوقی طی پنجاه و یکمین جلسه کمیسیون حقوقی، نظارت، بازرسی و پاسخگویی به شکایات شورای اسلامی شهر گرگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرگرگان، سعید رحیمی گفت: با توجه به اینکه  حدودا  ۹۰۰فقره  پرونده حقوقی جریانی شهرداری در محاکم قضایی داریم ،گزارش پروانه های غرامتی بزرگ شهرداری را دستور کار قراردادیم تا اعضا و مردم در جریان روند رسیدگی آنها قرار گیرند .

وی با تاکید بر اینکه  در مورد پرونده هایی که علیه شهرداری در حال بررسی است باید با حفظ حقوق شهروندان از حقوق بیت المال و شهرداری دفاع کنیم، افزود: در این بین پرونده هایی از جمله پرونده موسوم به پارک جهان نما در کنار سازمان صداوسیمای گلستان که به ضرر شهرداری و پرونده 3 هکتاری سایت استانداری که در نهایت بعد از چند سال کشمکش قضایی رای قطعی در دادگستری به نفع شهرداری صادر شد و دیگر پرونده های بزرگ که هریک می‌تواند مشکلات عدیده ای را برای شهرداری فراهم نماید، در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر گرگان، ادامه داد: اگر چه تلاش‌های واحد حقوقی شهرداری جای تقدیر و تشکر دارد، اما به دلیل تعداد بالای پرونده ها، بهره گیری از پتانسیل تمامی کارشناسان حقوقی شهرداری می تواند در این مسیر مثمر ثمر باشد.

در این جلسه مقرر شد شهرداری در هر جلسه کمسیون گزارشی از روند چند فقره پرونده های غرامتی را به اعضا داشته باشد

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت