حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : بالاترين عبادت، عفّت شكم و شهوت است.
امروز : پنج شنبه, 14 اسفند 1399

تله کابین گرگان حرکت در مسیر توسعه صنعت گردشگری

تله کابین گرگان حرکت در مسیر توسعه صنعت گردشگری
ناصر گرزین، نائب رئیس شورا و رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری در نطق پیش از دستور خود طی دویست و هفتاد و یکمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر پیگیری و اجرای پروژه تله کابین را حرکت در مسیر توسعه صنعت گردشگری برشمرد و گفت: اجرای این پروژه نوید بخش توسعه صنعت گردشگری و تبدیل شهر گرگان به عنوان شهر مقصد گردشکری می باشد.
نامگذاری بلوار انتهایی شرق گرگان به سمت مشهد مقدس به عنوان «بلوار امام رضا (ع)»
ناصر گرزین در نطق پیش از دستور خود نامگذاری بلوار انتهای جرجان را به نام امام رضا (ع) پیشنهاد داد و گفت: با توجه به اینکه این محور در مسیر شهر مشهد قرار دارد و زائران حرم رضوی از این مسیر عبور می کنند، پیشنهاد تغییر نام این بلوار را دارم.
شرکت های واسطه ای تامین نیروی انسانی در شهرداری گرگان حذف شود
رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود با تاکید بر ضرورت حذف شرکت های واسطه ای در تامین نیروی شهرداری، اظهار داشت: انتظار می رود پیگیری و تعیین تکلیف وضعیت نگهبانان شهرداری، مدیران خانه های فرهنگ و مربیان ورزش صبحگاهی و ایستگاه های تندرستی نیز مورد پیگیری قرار گیرد و اقدامات لازم برای انجام قراردادهای مستقیم این افراد با شهرداری انجام شود.
لزوم جراحی روند پرداخت حقوق و دستمزد در شهرداری
ناصر گرزین با اشاره به ضرورت برقراری عدالت و توازن در پرداخت حقوق و مزایا به کارکنان رسمی، قراردادی و شرکتی خواستار پیگیری این موضوع از سوی شهرداری گرگان شد و گفت: با توجه به اختلاف حقوق زیاد بین نیروهای مختلف شهرداری این موضوع نیازمند یک عزم جدی است.
تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی
ناصر گرزین نائب رئیس شورا و رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری همچنین بازنگری در ساختار نیروی انسانی شهرداری، پیگیری تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی، توازن در پرداخت حقوق و مزایای نیروهای رسمی، قراردادی و شرکتی و بیمه تکمیلی نیروهای شرکتی شهرداری را از جمله اولویت هایی دانست که باید مورد توجه مدیریت شهری قرار گیرد.
بازنگری قراردادهای خدمات شهری و فضای سبز
ناصر گرزین درادامه نطق دویست و هفتاد و یکمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان ضمن قدردانی از زحمات پاکبانان بر ضرورت پیگیری و بازنگری قراردادهای خدمات شهری و فضای سبز که بدون تعدیل می باشد با توجه به افزایش قیمت ها و تورم تاکید کرد.
اصلاح قانون شوراها و تقویت جایگاه قانونی شورا
نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه نطق پیش از دستور خود با تاکید برضرورت تقویت جایگاه شوراها، گفت: بدون شک بزرگترین و موثرترین نهاد مردمی در ساختار سیاسی و اجتماعی شوراها هستند و بنابراین از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می خواهم با توجه به اینکه قانون شوراها در سال 1358تصویب و آخرین اصلاحیه مربوط به سال 1396 می باشد، نسبت به اصلاح و تقویت پارلمان محلی اقدام نمایند.
گرگان پیشرو در توسعه متوازن و مستمر ولی بیصدا
ناصر گرزین گفت: شورای اسلامی شهر گرگان در این دوره کارنامه خوبی داشته است و با توجه به شرایط سخت اقتصادی پروژه هایی از جمله خرید 20 دستگاه اتوبوس، احداث روگذر سربازان امام زمان (عج)، بازگشایی 60 متری افسران، آغاز عملیات اجرایی بازار موزه هفت شهر، توجه به توسعه پارک های محلات و احداث چندین پارک جیبی، توجه ویژه به بافت تاریخی و پیگیری جدی برای دریافت مجوزهای لازم تله کابین از جمله اقدامات قابل توجه شورای اسلامی شهر و شهرداری در این دوره می باشد.
وی افزود: آغاز عملیات اجرایی بزرگترین و نادرترین شهربازی در تپه هزارپیچ یکی از شاخص ترین اقدامات این دوره می باشد که فاز اول آن شامل سالن 6هزار متری و سورتمه در بهار 1400 به بهره برداری می رسد.
ضرورت هوشمند سازی در مدیریت شهری
منتخب اول مردم در شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه نطق پیش از دستور خود با تاکید بر ضرورت مدیریت شهری هوشمند و شیشه ای، گفت: هیچ موضوع پوشیده از شهروندان وجود ندارد و شهرداری باید به سمتی برود که با راه اندازی سامانه ، مناقصه ها و مزایده ها، املاک شهرداری و همه موضوعات مرتبط به مدیریت شهری به صورت شفاف در اختیار شهروندان قرار گیرد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت