حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : فقيه حقيقى، زاهد در دنيا، مايل به آخرت و چنگ زننده به سنّت پيامبر اكرم(ص) است.
امروز : پنج شنبه, 14 اسفند 1399

برگزاری جشنواره شهروند ماندگار در دستور کار قرار گرفت

برگزاری جشنواره شهروند ماندگار در دستور کار قرار گرفت

برگزاری جشنواره شهروند ماندگار در دستور کار قرار گرفت

 

یکصد و هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان به ریاست حمیدرضا آقاملائی با دستور بررسی طرح انتخاب شهروند نمونه ، ارائه الگوها و معیارها در این زمینه و ارائه گزارش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به مناسبت فرا رسیدن ایام ا... دهه فجر برگزار شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، آقاملائی با اشاره به اینکه انتخاب شهروند نمونه توسط مدیریت شهری سالهای گذشته انجام شده است، گفت: در این جلسه مقرر شد تمامی سوابق و دستورالعمل های سالهای گذشته برای در اختیار قرار گرفتن اعضا و کارشناسان از آرشیو خارج شود.
وی افزود: همچنین پیشنهاد شد برای انجام این موضوع لیست افراد انتخابی در حوزه های مختلفی همچون خیرین، اساتیددانشگاه، ورزشکاران، فعالان اقتصادی، فرهنگی، هنری، پزشکان، معلمان، کارآفرینان، خیرین اجتماعی، مدرسه ساز و پاکبانان باشد و افراد انتخابی شامل افرادی که تعلق خاطر به گرگان دارند و فعالیتهای بشردوستانه دارند هم خواهد شد .
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهرگرگان ادامه داد: برای سرعت بخشیدن به روند کار مقرر شد دبیرخانه ای بدین منظور در شهرداری گرگان شکل بگیرد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت