حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : برای بقا خلق شده اید نه برای نابودی و فنا و با مرگ تنها از جهانی به جهان دیگر منتقل می شوید.
امروز : پنج شنبه, 14 اسفند 1399

فسخ قرارداد شهرداری با فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ساخت تالار شهر پیگیری می شود

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر گرگان عنوان کرد:
فسخ قرارداد شهرداری با فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ساخت تالار شهر پیگیری می شود
رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه زمینی در جنب جنوبی پارک بانوان ۱۲ سال پیش توسط شهرداری به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ساخت تالار شهر واگذار شده بود گفت: در حال پیگیری برای فسخ قرارداد و تحویل این پروژه به شهرداری گرگان برای اتمام ساخت و بهره برداری آن هستیم.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان؛ سعید رحیمی در خصوص موارد مطرح شده در پنجاه و سومین جلسه کمیسیون حقوقی، نظارت و پاسخگویی به شکایات شورای اسلامی شهر گرگان افزود: در این جلسه آخرین اقدامات انجام شده در خصوص تعین تکلیف این زمین که به منظور ساخت تالار واگذار شده بود ، مورد بررسی قرار گرفت.
رحیمی ادامه داد: با توجه به اینکه تالار فخرالدین اسعد گرگانی پاسخگوی نیازهای فرهنگی شهر نبود این زمین در اختیار این اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار داده شد و مقرر گردیده بود که طی مدت 4 سال از سال۱۳۸۸ این مجموعه ساخته شود و با توجه به اینکه حدودا ۱۲ سال از تاریخ این واگذاری میگذرد عملا تنها اسکلت بندی این مجموعه انجام شده و مطابق قرارداد پیشرفت دیگری نداشته است.
رحیمی با بیان اینکه این پروژه حدود 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، خاطر نشان کرد: طبق قرارداد در صورتی که طی مدت 4 سال ساخت این مجموعه به اتمام نرسد بایستی قرارداد فسخ و عرصه و تمامی اعیانی ساخته شده به شهرداری اعاده میشد .
این عضو حقوقدان شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: در حال حاضر پیگیر فسخ قرارداد و تحویل تمامی مستحدثات به شهرداری هستیم و همچنین به شهرداری گرگان تاکید شده است که ساخت و اتمام این مجموعه در پروژه های عمرانی سال 1400 گنجانده شود.
رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه با اشاره به واگذاری فرهنگسرای گرگان به پارک علم و فناوری متذکر شد: قرارداد واگذاری زمین در مطهری شمالی به پارک علم و فناوری به دلیل عدم اجرا تعهدات توسط آن دستگاه فسخ و به شهرداری اعاده شد.
وی همچنین به موضوع بازگشایی محورها در شهر اشاره کرد و با تاکید بر اینکه برخی بازگشایی در محورها توسط افراد و سازمان های دیگر غیر از شهرداری انجام می شود یادآور شد: لزوما تمامی بازگشایی ها توسط شهرداری صورت نمیگیرد و حسب بررسی های کارشناسان حقوقی و املاک شهردار بازگشایی محور صیاد شیرازی منتسب به شهرداری گرگان نیست و از ناحیه دیگر مراجع صورت گرفته است که باید پاسخگوی غرامت شهروندان باشند.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت