حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بهترين كارها در نزد خدا نماز به وقت است ، آنگاه نيكي به پدر و مادر ، آنگاه جنگ در راه خدا
امروز : پنج شنبه, 07 مهر 1401
عیسی مهری در نطق پیش از دستور خود عنوان کرد:

گرگان نیازمند اجرای پروژه هایی در مقیاس شهری و از جمله پارک های عمومی است

عیسی مهری در نطق پیش از دستور خود عنوان کرد:

گرگان نیازمند اجرای پروژه هایی در مقیاس شهری و از جمله پارک های عمومی است

 

گرگان نیازمند اجرای پروژه هایی در مقیاس شهری و از جمله پارک های عمومی است

 

عیسی مهری در نطق پیش از دستور خود در هفتاد و چهارمین جلسه صحن علنی شورای شهر گرگان با بیان اینکه در آستانه یک‌سالگی شورای شهر قرار داریم، گفت: طی این مدت ۴۱۸  جلسه برگزار شد که ۷۳ جلسه مربوط به صحن شورا و بقیه مربوط به جلسات هیئت رئیسه و کمیسیون ها بوده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، نائب رئیس شورا ایجاد دفتر مطالعات، تحقیقات و برنامه ریزی برای بررسی طرح ها و لوایح را ضروری دانست و افزود: ۹۰۳ میلیارد تومان لوایح دوفوریتی تک برگی بدون طرح در کمیسیون تخصصی به تصویب شورا رسیده و در برخی لوایح هیچ توجهی به نظرات کارشناسی نشده است.

وی ادامه داد: به عنوان مثال قیمت منطقه ای و تعرفه عوارض، شهرداری و شهروندان را با مشکلاتی مواجه کرد  و۷۰۰ میلیارد تومان املاک شهرداری کارشناسی و لوایح آن به شورا رسیده است که بیشتر آنها به کارشناسان کم تجربه واگذار شده بود‌.

نائب رئیس شورای شهر گرگان همچنین ضمن اشاره به اینکه  از اقدامات انجام شده در مقیاس محله ای و منطقه ای غافل نمی شویم گفت: شورا و شهرداری طی این مدت طرح و پروژه ای که در مقیاس شهری بوده و همه مردم از آن بهره مند شوند نداشته است.

 مهری اضافه کرد: به عنوان مثال ساعت از کار افتاده میدان وحدت یا همان میدان شهرداری که ویترین شهر گرگان است و همچنین پله های برقی از کار افتاده چهره نازیبایی برای مرکز شهر ایجاد کرده ضمن اینکه این میدان جلوی چشم شهردار است.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه با توجه به مهاجر پذیری شهر گرگان در ۲۰ سال آینده گرگان  یک شهر میلیونی خواهد بود،  ادامه داد: گرگان نیازمند ۴ پارک در مقیاس شهری در شمال، شرق و شمال شرق است زیرا همه این قبیل امکانات در جنوب و محور ناهار خوران متمرکز شده است.

وی با بیان اینکه می توان در حاشیه رودخانه توشن پارک نواری و حاشیه ای و بازارچه ساحلی ایجاد کرد، اظهار داشت: شهر گرگان همچنین به یک دریاچه مصنوعی نیاز دارد.

 وی تصریح کرد: بازگشایی برخی محورها مانند محور شمالی کمربندی و محور کوی طبیعت از سال ۷۵ در دستور طرح جامع  بوده است اما اجرایی نشده است و انتظار می رود این موضوعات مورد توجه جدی شهرداری باشد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان در پایان از صدا و سیما نسبت به عدم پوشش جلسات شورا و اطلاع رسانی مناسبت از تصمیم گیری های انجام شده برای بودجه 1500 میلیارد تومانی شهرداری انتقاد کرد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت