حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : کسی که از گناه توبه کرده مانند کسی است که گناه نکرده است.
امروز : یکشنبه, 13 آذر 1401

تعرفه عوارض فضای سبز ساختمان ها مورد بررسی قرار گرفت.

 

تعرفه عوارض فضای سبز ساختمان ها مورد بررسی قرار گرفت.

تعرفه عوارض فضای سبز ساختمان ها مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

در چهل وششمین جلسه کمیسیون توسعه وعمران وحمل ونقل شهری شورای اسلامی شهرگرگان تعرفه عوارض فضای سبز ساختمان ها مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان در این جلسه که با حضور اعضای شورا و مدیران شهرداری برگزار شد، مهندس کاظم نژاد، رئیس کمیسیون توسعه وعمران با بیان اینکه گسترش فضای سبز از لازمه های زندگی مدرن شهری است گفت: در نقشه اولیه ساختمان ها لازم است طرح فضای سبز ومقدار آن مشخص باشد.

در ادامه مدیران شهرداری تامین سرانه فضای سبز در ساختمان ها را مورد تاکید قانونگذاران شهری عنوان کردند وتعریف سیاستهای تشویقی برای حفظ وگسترش فضای سبز را گامی مهم در این موضوع دانستند که میتواند مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

 مهندس کاظم نژاد همچنین بررسی دقیق مفاد قانونی وتبصره های مربوطه در هنگام صدور پروانه و هماهنگی مناطق شهرداری در نحوه محاسبه طرح و مقدار فضای سبز ساختمان ها را  خواستار شدند.

وی در ادامه در خصوص املاکی که به علت شرایط خاص مانند املاک واقع در پهنه های با سطح اشغال بالا یا بعضی تجاری ها ویا پارکینگ های دارای رمپ، فضای کافی جهت ایجاد فضای سبز نداشته باشند، طرح فضای سبز در بام نیز جزء شرایط تامین این فضاها محسوب شود.

اعضای شورا نیز تاکید کردند  الگوهای درست طراحی در خصوص فضای سبز ساختمانها ایجاد شود و در دفترچه عوارض نیز این موضوع بطور کامل با در نظر گرفتن سطح مورد نیاز دیده شود.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت