حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : هر کس بمیرد و امام زمان خود را نشناخته باشد به مرگ جاهلی مرده است.
امروز : شنبه, 15 بهمن 1401

مشکلات کسبه 15 متری پاسرو بررسی شد

مشکلات کسبه 15 متری پاسرو بررسی شد

مشکلات کسبه 15 متری پاسرو بررسی شد

 

در پنجاه وهفتمین جلسه کمیسیون توسعه وعمران وحمل ونقل شهری شورای اسلامی شهرگرگان به ریاست مهندس مهران کاظم نژاد بازگشایی محور پانزده متری پاسرو مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، در این جلسه که با حضور اعضای شورا و مدیران شهرداری وجمعی از کسبه پانزده متری پاسرو برگزار شد، مشکلات کسبه در خصوص مسدود بودن مسیر خودروهای اورژانس ،خدمات شهری و آتش نشانی در مواقع ضروری و نیز مشکلات دستفروشان وکسبه مورد بحث قرار گرفت.

 کسبه خیابان پانزده متری پاسرو با توجه به آتش سوزی اخیر چند مغازه وبسته بودن مسیر وتاخیر در امداد رسانی همچنین محقق نشدن خیابان غذا و مسائل ایجاد شده بین کسبه و دستفروشان درخواست بازگشایی محور را داشتند که در این خصوص مقرر شد بازگشایی تردد خودرو در خیابان پانزده متری پاسرو به شورای ترافیک شهرستان جهت اعلام نظر وبررسی اعلام گردد.

در ادامه  این جلسه واحد "جی آی اس" شهرداری نیز به گزارش اقدامات انجام شده جهت برداشت و دسته بندی اطلاعات بناها وخیابانها و عارضه های شهری پرداخت و اعضای شورا نیز بر تکمیل داده های لازم و تحلیل وضع موجود با استفاده از اطلاعات داده شده در تصمیمات و طرح پروژه ها تاکید کردند.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت