حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : بپرهیز از این که خود را برای دیگران بیارایی و با انجام گناه به جنگ با خدا برخیزی
امروز : شنبه, 15 بهمن 1401
در یکصد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان مصوب شد

اجرای عملیات تولید پازل و قطعات بتنی و بهسازی و لکه گیری آسفالت معابر

در یکصد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان مصوب شد

اجرای عملیات تولید پازل و قطعات بتنی و بهسازی و لکه گیری آسفالت معابر

 

در یکصد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان به ریاست ناصر گرزین که با حضور غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، تقویت جایگاه شورا و تعامل با مجلس شورای اسلامی در راستای پیگیری موضوعات کلان شهری مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، در این جلسه همچنین لوایح شهرداری گرگان از جمله اجرای عملیات تولید، بسته بندی و حمل پازل و قطعات بتنی و عملیات بهسازی و مرمت پارک های سطح شهر و لکه گیری آسفالت نقاط بحرانی به اتفاق آرا مصوب شد.

دکتر ناصر گرزین در این جلسه ضمن گرامی داشت ایام هفته، با بیان اینکه ما به همکاری و تعامل نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پیگیری و اجرای پروژه هایی از جمله شهربازی نیاز داریم، گفت: نمایندگان مجلس، عصاره وجودی مردم هستند و شهرداری نیز در بخش های مختلف به عنوان خدمتگزار مردم ارائه خدمات دارد و از این رو باید مساعدت به مدیریت شهری در اجرای پروژه های عمرانی مورد توجه قرار بگیرد.

غلامرضا منتظری نیز در این جلسه با بیان اینکه پیشرفت و تحول بدون چشم انداز رخ نمی دهد، تشکیل میز پیشرفت گرگان را هم لازم و ضروری دانست و اظهاز داشت: فرماندار، شهردار و مدیران مرتبط در میز پیشرفت حاضر شده و مسائل و نیازهای اساسی در آن مطرح خواهد شد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت