حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : هر کس بمیرد و امام زمان خود را نشناخته باشد به مرگ جاهلی مرده است.
امروز : شنبه, 09 مرداد 1400

عوامل برگزاری جشنواره پاییز هزار رنگ و مراسم روز ملی گرگان تجلیل شدند

عوامل برگزاری جشنواره پاییز هزار رنگ و مراسم روز ملی گرگان تجلیل شدند

 از زحمات عوامل برگزاری جشنواره پاییز هزار رنگ و مراسم روز ملی گرگان (5 آذر) در یازدهمین جلسه کمیسیون گردشکری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان قدردانی شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، در این جلسه که با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران شهرداری و سازمان های تابعه و جمعی از عوامل برگزاری این مراسم برگزار شد، حمیدرضا آقا ملایی ضمن قدردانی از تلاش های انجام شده در برگزاری مراسم روز 5 آذر به عنوان روز ملی گرگان و جشنواره پاییز هزار رنگ گفت: برگزاری این نوع برنامه های بومی قطعاً اثرات مطلوبی را در جلب مشارکت های مردمی و تقویت احساس تعلق اجتماعی خواهد داشت.وی با اشاره به استقبال شهروندان از برگزاری مراسم فوق افزود: استقبال شهروندان از این نوع برنامه ها بر ضرورت برگزاری و برنامه ریزی برای ایجاد برنامه های شاد و مفرح با مشارکت های مردمی تاکید دارد و این موضوع باید مورد توجه مدیریت شهری باشد.

شهردار گرگان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه امسال نگاه به جشنواره پاییز هزار رنگ متفاوت بود، گفت:سعی کردم این جشنواره با اجرای برنامه های مختلف از جمله حضور هنرمندان و تبلیغات در فضای مجازی تبدیل به برند برای شهرداری گرگان شود.

دکتر دادبود افزود: قطعاً در قالب یک کمیته کارشناسی این برنامه آسیب شناسی و نقاط ضعف و قوت آن برای بهره گیری در سال های آتی استخراج می شود.

در ادامه این جلسه همچنین با اهداء لوح تقدیر از زحمات مجموعه عوامل برگزاری جشنواره پاییز هزار رنگ و روز ملی گرگان تقدیر و مقرر شد پروژه های در دست اجرای شهرداری به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی در جلسه آتی این کمیسیون مورد بررسی قرار بگیرد.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت