حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : کسی که از گناه توبه کرده مانند کسی است که گناه نکرده است.
امروز : پنج شنبه, 07 مهر 1401
در شصت ودومین مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها

مالیات بر ارزش افزوده در قالب لایحه تقدیم دولت شد

در شصت ودومین مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها

مالیات بر ارزش افزوده در قالب لایحه تقدیم دولت شد

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان از بررسی طرح هایی با موضوع مالیات بر ارزش افزوده، لایحه مدیریت یکپارچه شهری و لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها در شصت و دومین نشست مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها  و تهیه لایحه ارسال آنها به دولت خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس علی اصغر یوسفی با اشاره به اینکه شصت و دومین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها ۸ و ۹ آذر ماه به میزبانی همدان برگزار شد، گفت:  موضوعات شهری در چهار کمیسیون حقوقی واقتصادی، خدمات شهری وحمل ونقل، عمران وشهرسازی وفرهنگی وشهر هوشمند مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نائب رئیس کمیسیون حقوقی واقتصادی مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها، خاطر نشان کرد: این سلسله نشست ها به منظور انتقال تجربیات اداره شهرها و تبادل نظر برای برون رفت از چالشهای موجود و ارائه راهکارهای عملیاتی در قالب لوایح از طریق شورای عالی استانها به دولت و مجلس برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: ۸۰ نفر از اعضای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها و تعدادی از شهرداران شهرهای بزرگ کشور در این اجلاس حضور داشتند.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت