حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : بپرهیز از این که خود را برای دیگران بیارایی و با انجام گناه به جنگ با خدا برخیزی
امروز : شنبه, 11 تیر 1401
در شصت و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

کاروان دوچرخه سواری حرم تا حرم تجلیل شدند

در شصت و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

کاروان دوچرخه سواری حرم تا حرم تجلیل شدند

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان از دوچرخه سواران گرگانی که به مناسبت گرامی داشت شهدای 5 آذر از امامزاده عبدالله تا حرم مطهر امام رضا (ع) را رکاب زدند، طی شصت و دومین جلسه این کمیسیون قدردانی کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گرزین در این جلسه گفت: از این کاروان که زحمات بسیار زیادی برای نشر اطلاعات واقعه پنجم آذر در شهرهای مختلف کشور و مشهد مقدس متحمل شدند، تشکر می کنم و امیدوارم با برنامه ریزی و پیگیری بیشتر شاهد معرفی واقعه 5 آذر و حماسه ملی مردم گرگان در این روز به همه کشور باشیم.

وی ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند انجام شده در این حوزه خواستار تدابیر لازم و هماهنگی جهت ایجاد مسیری ایمن برای دوچرخه سواران شهر گرگان و پیگیری جدی این موضوع توسط مسئولان مربوطه شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه در این جلسه در خصوص ساخت سریال تکیه دولت به کارگردانی جناب آقای حسن هدایت نیز بحث و تبادل نظر شده است، اظهار داشت: بر اساس گزارش ارائه شده در این جلسه سریال تکیه بر دولت پروژه ای ملی است که در گرگان انجام می شود و فرصت مناسبی برای کارآموزی هنرمندان شهر گرگان، توجه هنرمندان کشور به این شهر و استفاده از نیروهای بومی شهر گرگان برای ساخت سازه این سریال ایجاد خواهد کرد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت