حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : فقيه حقيقى، زاهد در دنيا، مايل به آخرت و چنگ زننده به سنّت پيامبر اكرم(ص) است.
امروز : شنبه, 15 بهمن 1401
رئیس شورای شهر گرگان

تا زمانی که مصوب نشد، پیمانکار زیرگذر ناهارخوران اقدامی نکند

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس سید محمد قدس مفیدی با اشاره به اینکه بعضی از لوایح شهرداری در صحن شورا مطرح و مصوب می شد که همه می دانستند کار عمرانی آن انجام شده، اما این موضوع نباید بدعت شود از جمله در طرح هایی مثل زیرگذر ناهارخوران.

وی افزود: اخیراً نیز شهردار محترم نامه ای به شورا فرستاده که طی آن درخواست بازپس گیری لایحه را دارد، هر چند که قانونگذار در مورد پس گیری لوایح سکوت کرده اما این موضوع در کمیسیون های شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفته و پس گرفتن آن به هر دلیلی خلاف مقررات است.

رئیس شورای شهر گرگان ادامه داد: تجهیز کارگاه توسط پیمانکار نیز بدون مصوبه شورای شهر خلاف قانون است و عواقب این موضوع به عهده خود پیمانکار خواهد بود و در صورت عدم تصویب پروژه خسارت های آن به عهده شورای شهر و شهرداری نخواهد بود.

مهندس قدس مفیدی با تاکید بر اینکه اجرای این پروژه در هر صورت چه در دوره چهارم و چه در دوره پنجم شورا نیازمند مصوبه است، خاطر نشان کرد: شورای شهر روی مکان یابی، واگذاری منطقه بر اساس مصوبات شورای عالی و طرح های بالادست از جمله طرح معین بافت شهر حرف های زیادی دارد و اعتقاد داریم اجرای این پروژه نه تنها مشکلی از ما حل نخواهد کرد بلکه مشکلاتی را نیز به وجود خواهد آورد.

وی با بیان اینکه منطقه ناهارخوران یک منطقه گردشگری طبیعی شناخته شده در کشور و دنیا می باشد، اظهار داشت: گردشگران برای استفاده از جذابیت های طبیعی به این منطقه می آیند و قطعا اجرای پروژه های عمرانی با سازه های بتن و آهن جذابیتی برای گردشگران نخواهد داشت.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت