حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : بخيل را آسايشى نيست و حسود را خوشى و لذتى نيست و زمامدار را وفايى نيست و دروغگو را مروت و مردانگى نيست.
امروز : شنبه, 15 بهمن 1401
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در نشست با پرسنل شورا تاکید کرد؛

اجرای اتوماسیون اداری و نرم افزار های حسابداری در شورای اسلامی شهر گرگان

 

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در اولین جلسه اداری با پرسنل این مجموعه بر ضرورت اجرای طرح اتوماسیون اداری و نرم افزارهای حسابداری به منظور بروز رسانی سیستم اداری شورای اسلامی شهر گرگان تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی با تاکید بر بکارگیری همه تخصص و تجربه پرسنل برای احسن کردن امور اداری شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بروزرسانی امور مدیریتی شورای اسلامی شهر گرگان با بررسی تجربیات شهرهای هم طراز و نوآوری های ایجاد شده در این خصوص از جمله ضروریاتی است که باید مورد پیگیری قرار بگیرد.

وی همچنین ارتباط با دستگاه های اجرایی و نهادهای اداری، مطالعه قانون شوراها توسط پرسنل، تکریم مناسب ارباب رجوع و اطلاع رسانی به موقع و مطلوب اخبار و گزارش های داخلی شورا به شهروندان را مورد تاکید قرار داد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه این نشست همچنین با تاکید بر ضرورت بروز رسانی و آموزش مکاتبات اداری از دبیران کمیسیون ها خواست نسبت به تکمیل آرشیو خود و تکمیل پیوست های مربوط به لوایح و نامه های کمیسیون ها اقدامات لازم را در دستور کار خود قرار دهند.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت