حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : برای بقا خلق شده اید نه برای نابودی و فنا و با مرگ تنها از جهانی به جهان دیگر منتقل می شوید.
امروز : جمعه, 24 اردیبهشت 1400
در صحن شورای اسلامی شهر گرگان پیشنهاد شد

نامگذاری یک میدان یا خیابان به نام «خبرنگار» در گرگان

در صحن شورای اسلامی شهر گرگان پیشنهاد شد

نامگذاری یک میدان یا خیابان به نام «خبرنگار» در گرگان

 

در یکصد و شصت و نهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان، نامگذاری یک میدان یا خیابان به نام خبرنگار پیشنهاد شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس علی اصغر یوسفی در ابتدای این جلسه ضمن گرامی داشت یاد و خاطر خبرنگار فقید گرگان مرحومه سمیه عرب در این جلسه روز خبرنگار را تبریک گفت و  برای همه فعالان این عرصه آروزی توفیق روز افزون کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان همچنین از برنامه ریزی برای گرامی داشت هفته ازدواج آسان و همچنین روز خبرنگار توسط شورای اسلامی شهر گرگان طی هفته جاری خبر داد.

 سعید رحیمی عضو شورای اسلامی شهر گرگان نیز در ضمن تبریک هفته خبرنگار، نامگذاری یک میدان و یا معبر به نام  خبرنگار را به منظور تجلیل از این قشر پرتلاش و فرهیخته پیشنهاد کرد و خواستار پیگیری آن در کمیته نامگذاری شورای اسلامی شهر شد.

ناصر گرزین رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان نیز در ادامه این جلسه ضمن گرامی داشت هفته ازدواج آسان بر اهمیت برنامه ریزی در این حوزه تاکید کرد.

وی خبرنگاران را بازوان توانمند مسئولان و آئینه عملکرد آنها برشمرد و با بیان اینکه یکی از سخت ترین مشاغل دنیا حرفه خبرنگاری می باشد، پیگیری نامگذاری میدان یا خیابانی در گرگان به نام این قشر زحمتکش را مورد تاکید قرار داد.

 حمیدرضا آقاملائی سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان نیز ضمن قدردانی از تلاش خبرنگاران استان در حوزه های مختلف برگزاری مراسمی ویژه برای تجلیل از خبرنگاران و خانواده های آنها را پیشنهاد کرد.

جذب و حمایت سرمایه گذار ضرورت توسعه گردشگری گرگان

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه این جلسه طی گزارش خود از بازدید انجام شده استان ها گیلان و اردبیل بر ضرورت جذب و حمایت سرمایه گذار به ویژه در اجرای پروژه های گردشگری تاکید کرد.

محمد ابراهیم جرجانی با اشاره به اینکه در بازدید اولیه از سه استان های مازندران، گیلان و اردبیل با توجه به فعالیت های انجام شده در این استان ها، فضای اتحاد و همدلی نمایان می شود، گفت: پروژه های زیادی در این استان ها اجرایی شده که نشان دهنده یک تعامل همه جانبه بین دستگاه های اجرایی در این استان ها می باشد.

وی با تاکید به اینکه بسیاری از پروژه های انجام شده در این استان ها توسط سرمایه گذار بخش خصوصی انجام شده است، بر ضرورت جذب و حمایت از سرمایه گذار برای اجرای پروژه های بزرگ گردشگری در گرگان تاکید کرد.

مهندس جرجانی با اشاره به اینکه شهر گرگان دارای ظرفیت ها و قابلیت های زیادی برای توسعه گردشگری می باشد، اظهار داشت: باید به سمت ایجاد درآمد پایدار در راستای تامین نیازهای شهری با بهره گیری مناسب از ظرفیت های موجود حرکت کنیم.

راه اندازی سایت بالن سورای در دهه ولایت

شهردار گرگان نیز در انی جلسه به ارائه گزارشی از پیگیری اجرای پروژه های گردشگری توسط شهرداری پرداخت و گفت: بالن سواری در مرحله تائید و تست نهایی توسط سازمان هواپیمایی کشور می باشد و بعد از تائید نهایی به گرگان منتقل و امیدواریم در دهه امامت و ولایت به سرانجام برسد.

دکتر دادبود همچنین از پیگیری شهربازی خبر دادو افزود: تا الان پیشرفت های خوبی در این زمینه داشتیم و مجوزهای اولیه دریافت و سرمایه گذار انتخاب شد و منتظر ارائه طرح نهایی از سوی سرمایه گذار هستیم که در صورت تائید وارد عقد قرارداد می شویم.

وی خاطر نشان کرد: قرارداد نهایی پروژه چهارشنبه بازار ابلاغ شده و مشکلی برای کلنگ زنی نداریم و برای طرح تله کابین نیز ایراداتی سازمان جنگل ها به طرح گرفته که باید برطرف شود و بعد از آن قابلیت اجرا خواهد داشت.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت