حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : همه كمال در سه چيز است : 1ـ فهم عميق در دين 2ـ صبر بر مصيبت و ناگوارى 3ـ اندازه گيرى خرج زندگانى
امروز : جمعه, 24 اردیبهشت 1400

همکاری هنرمندان سیاه قلم در طراحی شهری تاکید شد

در یکصد و دوازدهمین جلسه کمیسیون فرهنگی

همکاری هنرمندان سیاه قلم در طراحی شهری تاکید شد

در یکصد و دوازدهمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان که با حضور هنرمندان سیاه قلم طراح تصاویر شهدای واقعه 5 آذر برگزار شد، بر ضرورت بکارگیری از هنر این هنرمندان در برنامه های طراحی شهری به ویژه نقاشی های دیواری تاکید شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گرزین با اعلام این خبر و ضمن قدردانی از آثار ارزشمند این هنرمندان در طراحی شهدای 5 آذر، گفت: مقرر شد این موضوع توسط سازمان سیما و منظر شهری مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان با شاره به اینکه باید از ظرفیت همه هنرمندان بومی در رشته های مختلف بهره برد، اظهار داشت: تمامی هنرهای تجسمی امروزه جایگاه ویژه ای در میان اهالی هنر دارد و در شکل‌ها و قالب‌های مختلف می توان از آنها استفاده کرد.

گرزین همچنین از نشست با اعضای انجمن پارکور شهرستان گرگان در ادامه این جلسه خبر داد و خاطر نشان کرد: این رشته ورزشی به عنوان یکی از جدیدترین رشته های ورزشی که علاقه مندان زیادی نیز در بین جوانان دارد باید مورد توجه و حمایت جدی قرار بگیرد.

وی افزود: اختصاص مکان مناسب به این رشته ورزشی یکی از خواسته های مهم مطرح شده در این جلسه بود که مقرر شد با این موضوع توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری مورد بررسی قرار بگیرد.

همکاری هنرمندان سیاه قلم در طراحی شهری تاکید شد

 

همکاری هنرمندان سیاه قلم در طراحی شهری تاکید شد

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت