حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : بپرهیز از این که خود را برای دیگران بیارایی و با انجام گناه به جنگ با خدا برخیزی
امروز : پنج شنبه, 07 مهر 1401

رانندگان حمل و نقل درون شهری گرگان تجلیل شدند

رانندگان حمل و نقل درون شهری گرگان تجلیل شدند

در دویستمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان از تلاش ستاد اداری و جمعی از رانندگان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری به مناسبت روز حمل و نقل قدردانی شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، حمیدرضا آقاملائی هدف از برگزاری این نشست را قدردانی از تلاش مجموعه حمل و نقل درون شهری عنوان کرد و گفت: بدون شک یکی از ابزارهای رسیدن به توسعه پایدار شهری، همکاری و مساعی تلاشگران حوزه حمل و نقل می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان، افزود: روز ملی حمل و نقل و رانندگان، روز ارج نهادن به تلاش شبانه‌روزی مردان پرتلاشی است که در سرمای طاقت‌فرسای زمستان و گرمای سخت تابستان در راستـای خدمت‌رسانی به مردم شریـف صادقـانه تلاش می نمایند.

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان نیز در ادامه این جسله ضمن قدردانی از زحمات مجموعه حمل و نقل شهری بر ضرورت حمایت از رانندگان درون شهری تاکید کردند و خواستار پیگیری مواردی از جمله سختی کار رانندگان، بیمه و بیمه تکمیلی، احداث سالن آمفی تئاتر و تعیین نرخ جدید کرایه ها شدند.

فائزه عبدالهی رئیس کمیسیون بانوان و اداری و مالی شورای اسلامی شهر گرگان گرگان با اشاره به اصلاح قیمت سوخت و کاهش درآمد رانندگان تاکسی گفت: تعیین تکلیف نرخ کرایه تاکسی شهری پس از افزایش قیمت بنزین باید به طور جدی در دستور کار سازمان حمل و نقل شهرداری قرار بگیرد.

وی افزود: رانندگان اتوبوس امکان بهره مندی از خدمات پیش بینی شده برای مشاغل سخت و زیان آور را دارند که باید برای اجرای این حق آن ها به طور جدی وارد عمل شد.

محمدابراهیم جرجانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان نیز در این خصوص گفت: ترافیک برخی معابر گرگان به حدی زیاد است که حتی گذر یکباره از این خیابان ها، برای شهروندان آزار دهنده است اما رانندگان اتوبوس و تاکسی باید ده ها بار در طول روز این مسیرها را تردد کنند و از این رو بازنگری در قیمت کرایه بهای تاکسی باید در دستور کار قرار بگیرد.

ناصر گرزین رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه این نشست با تاکید بر اینکه  حفظ امنیت شهروندان، اصل بنیادین مدیریت شهری محسوب می شود، گفت: سرمایه گذاری در این حوزه برای افزایش خدمات و حفظ امنیت شهروندان و جلوگیری از حوادث ناگوار ضروری است.

وی افزود: وی با اشاره به خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس برای شهر گرگان در سال گذشته اظهار داشت: در این حوزه دارای کاستی های مشهودی هستیم و باید با استفاده از منابع داخلی و اوراق مشارکت برای خرید اتوبوس های جدی تلاش کنیم.

در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایای از زحمات کارکنان اداری و جمعی از رانندگان قدردانی شد.

رانندگان حمل و نقل درون شهری گرگان تجلیل شدند

 

رانندگان حمل و نقل درون شهری گرگان تجلیل شدند

 

رانندگان حمل و نقل درون شهری گرگان تجلیل شدند

 

رانندگان حمل و نقل درون شهری گرگان تجلیل شدند

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت