حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : بالاترين عبادت، عفّت شكم و شهوت است.
امروز : یکشنبه, 13 آذر 1401

شرایط حضور شهرداری در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران بررسی شد

شرایط حضور شهرداری در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران بررسی شد

شرایط حضور شهرداری در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران بررسی شد

 

رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان از بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه حضور شورای اسلامی شهر و شهرداری گرگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری طی سال جاری در سی و نهمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس حسین ربیعی با تاکید بر ضرورت شناسایی نقاط ضعف و قوت در نمایشگاه دوره های قبل و لزوم برنامه ریزی هدفمند برای حضور در این نمایشگاه گفت: این جلسه با حضور معاونت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری گرگان، رئیس میراث فرهنگی و گردشگری گرگان، مدیر مرکز توسعه گردشگری شهرداری و فعالان بخش خصوص حوزه گردشگری و جمعی از اعضای شورا برگزار شد، که موارد پیشنهادی اعضا مورد بحث و بررسی قرار گفت.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد نمایشگاه فرصت بسیار خوبی برای معرفی استان و جذب گردشگری است افزود: گردهمائی تورلیدر در گرگان که امسال در اسفندماه برگزار می گردد نتیجه نمایشگاه سال قبل می باشد بنابراین ما باید سعی کنیم در این نمایشگاه رویکرد حضور خود را امسال بهتر نشان دهیم.

مهندس ربیعی خاطر نشان کرد: در این جلسه همچنین تاکید شد که برندسازی شهر، فضای گردشگری و جنگل های هیرکان و جذب اسپانسردر این حوزه باید در اولویت قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: در این جلسه همچنین بر ضرورت برنامه ریزی برای بهره گیری از حضور تورلیدرهای کشور در اسفندماه جاری در گرگان به عنوان یک ظرفیت عظیم برای معرفی جاذبه های گردشکری گرگان تاکید شد.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت