حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ، از وعده تخلف كند و در امانت خيانت نمايد.
امروز : جمعه, 24 اردیبهشت 1400

مشکلات حوزه حمل و نقل درون شهری گرگان در کمیسیون بانوان و خانواده بررسی شد

مشکلات حوزه حمل و نقل درون شهری گرگان در کمیسیون بانوان و خانواده بررسی شد

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان از  بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات حوزه حمل و نقل درون شهری گرگان طی هفتاد و هفتمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی با اعلام این خبر گفت: در این جلسه که با حضور نمایندگان شرکت های سرویس مدارس و آژانس های بانوان برگزار شد، بر ضرورت حمایت از این قشر و برنامه ریزی و تعامل برای رفع مشکلات آنها تاکید شد.

وی با اشاره به مشکلات رانندگان شرکت های سرویس مدارس و آژانس های بانوان از جمله عدم اختصاص سوخت برای اکثر آنها،ع دم امنیت شغلی، عدم افزایش نرخ کرایه و...، افزود: با توجه به تورم بازار و گرانی نرخ لوازم یدکی، بایستی ساز وکار مشخصی را دنبال کنیم و رسیدگی به مشکلات این قشر از جامعه را از اولویت های ضروری باشد و مسئولان مربوطه در جهت حل آن تدابیر اساسی اتخاذ نمایند.

عبداللهی ادامه داد: به استناد ماده 19 دستورالعمل اجرایی آئین نامه حمل ونقل دانش‏آموزان،  وزارت­خانه­های کشور ،آموزش و پرورش  و راه و شهرسازی موظفند مفاد آیین‏نامه اجرایی حمل ونقل دانش‏آموزان، این دستورالعمل و وظایف محوله را برای اجرا به ادارات زیر مجموعه خود ابلاغ نموده و پیگیری های لازم را در خصوص حسن انجام وظایف مربوطه به عمل آورند.

وی ادامه داد: بر اساس این قانون باید کارگروهی در این خصوص تشکیل شود که این کارگروه مسئولیت ارزشیابی، مدیریت و کنترل قراردادها، تهیه شیوه­نامه اجرایی جلسات و شرح وظایف اعضای کارگروه و پیگیری اجرای مصوبات را بر عهده دارد و همچنین کارگروه موظف است نسبت به ارائه گزارش فعالیت­های انجام شده، اعلام مشکلات، گزارش تخلفات احتمالی و ... به مرجع صدور پروانه فعالیت،کارگروه استانی و اداره آموزش و پرورش شهر اقدام نماید.

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: در این جلسه مقرر شد  در راستای ماده 19 دستورالعمل اجرایی آئین نامه حمل و نقل دانش آموزان پیگیری های لازم از ارگان های مربوطه در راستای تسهیل در امور شرکت های سرویس مدارس از سوی شورای اسلامی شهر گرگان صورت گیرد.

عبداللهی خاطر نشان کرد: همچنین مقرر شد نماینده شرکت های سرویس مدارس و نماینده رانندگان سرویس مدارس با همکاری نماینده سازمان حمل و نقل طی جلسه ای مشترک مشکلات مربوط به این حوزه را مکتوب نمایند و به کمیسیون بانوان ارائه دهند تا کمیسیون پیگیری های لازم را از نهادهای مرتبط انجام دهد

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت