حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : بپرهیز از این که خود را برای دیگران بیارایی و با انجام گناه به جنگ با خدا برخیزی
امروز : جمعه, 24 اردیبهشت 1400

کارگروه کودک و نوجوان برای عملیات ماه بندگی تشکیل شد

کارگروه کودک و نوجوان برای عملیات ماه بندگی تشکیل شد

در یکصد و بیستمین جلسه کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان به ریاست فائزه عبداللهی ضمن تشکیل کارگروه کودک و نوجوان ماه بندگی با حضور نمایندگان ادارات و نهادهای مرتبط، ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان بررسی شد.

به گزارش مرکز اطلاع ر سانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی با اشاره به اینکه گرگان به عنوان  پایلوت شهر دوستدار کودک انتخاب شده است، گفت: هدف از تشکیل این کارگروه همسان سازی ویژه برنامه هایی است که توسط ادارت و نهادهای مختلف از جمله سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری، آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادهای مرتبط در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه برنامه های این ایام باید در راستای ترویج سلوک قرآنی باشد، افزود: در ماه رمضان به عنوان بهار قرآن، بهره گیری فاخر از آداب و آموزش های قرآنی، ترویج مواسات مومنانه با همراهی و همکاری کودکان و نوجوانان و مشارکت دادن فرزندان در برنامه های افطاری و سحری خانواده ها باید مورد توجه بیشتر و جدی تر قرار گیرد.

عبداللهی ادامه داد: امید به آینده و باور توان مردم با تکیه برظرفیت مردمی و با محوریت قران در ساحت گوناگون زندگی و منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید، پشتیبانی و مانه زدایی ها، تولید آثار قرآنی و حمایت از این بخش به منظور اثرگذاری مناسب در زندگی شخصی شهروندان باید مورد توجه قرار گیرد.

عبداللهی خاطر نشان کرد: برگزاری دوره های آموزشی در خصوص ارائه الگوهای تربیتی به فرزندان، برگزاری مسابقات و پویش ویژه این ماه در قالب خلق آثار فرهنگی و هنری، تامین و توزیع بسته های حمایتی و معیشتی، توزیع ماسک و مواردی از این دست از جمله برنامه های پیشنهادی در این جلسه بود.

عبداللهی با بیان اینکه برنامه ریزی های انجام شده باید به گونه ای باشد که خدمات مورد نظر تنوع و گستردگی لازم را داشته باشند، خاطر نشان کرد: برنامه های مورد نظر با همکاری ادارات و نهاد ها و با هدف ایجاد فضای شادابی و نشاط معنوی با تأکید بر مبارک بودن این ماه، ایجاد یک جریان فرهنگی در شهر و فراهم آوردن زمینه های گسترش فضایل اخلاقی باید مورد توجه قرار گیرد.

 

کارگروه کودک و نوجوان برای عملیات ماه بندگی تشکیل شد

 

کارگروه کودک و نوجوان برای عملیات ماه بندگی تشکیل شد

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت