حدیث روز

 
امام حسین (ع) می فرماید : به درستي كه من مرگ را جز سعادت نمي بينم و زندگي با ستمكاران را جز محنت نمي دانم.
امروز : جمعه, 24 اردیبهشت 1400

بودجه هزار میلیارد تومانی شهرداری منشاء تحولات عظیم شهری است

 

محمدابراهیم جرجانی در نطق پیش از دستور؛

بودجه هزار میلیارد تومانی شهرداری منشاء تحولالت عظیم شهری است  

 

بودجه هزار میلیارد تومانی شهرداری منشاء تحولات عظیم شهری است

 

دکتر محمدابراهیم جرجانی، عضو دو دوره شورای اسلامی شهر گرگان و رئیس کمیته نامگذاری در نطق پیش از دستور خود طی دویست و نود و یکمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان با تبریک سال جدید و آغاز ایام ماه مبارک رمضان، ضمن قدردانی از مدیریت شهری در بحث کرونا، برضرورت تامین مایحتاج بهداشتی کارگراتن واحد خدمات شهری و فضای سبز شهرداری با توجه به آغاز پیک چهارم کرونا تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، جرجانی همچنین با  تبریک صعود تیم بسکتبال شهرداری به فینال سوپر لیگ کشور و قدردانی از شهردار و اعضای شورا در حمایت از این تیم، حمایت بیشتر از کادر فنی و بازیکنان این تیم که در آستانه اولین قهرمانی سوپر لیگ کشور قرار دارند و باعث شادی هواداران  و همه علاقمندان به این تیم شده اند، تاکید کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان همچنین حمایت از رشته والیبال خصوصاً تیم والیبال گرگان در سوپر لیگ کشور را مورد تاکید قرار داد و خواستار پیگیری مواردی از جمله  ادامه روند متوازن توسعه عمرانی به خصوص فضاهای ورزش در محلات ، ایجاد بازارچه ها و بهسازی آسفالت و  توجه به روشنایی معابر شهر با توجه به درپیش بودن ماه مبارک رمضان شد.

مهندس جرجانی همچنین تسریع ساماندهی وضعیت ترافیکی ورودی شرق گرگان با توجه به اینکه دوربرگردان ایمنی دراین مسیر در حال بازنگری می باشد، را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: در ادامه روند توسعه این بخش از شهر تعیین تکلیف وضعیت تقاطع کاشانی به جرجان، انتهای جرجان- میدان طبیعت - بلوار طبیعت و نصب المان هایی در شرق گرگان نیز از اولویت های توسعه این قسمت شهر می باشد.

وی ادامه داد: همچنین درحال حاضر اکثر فضای سبز رفیوژ ها و میادین شهر از نعمت آب غیر شرب تحت فشار بهره مند می باشند و همه روزه شاهد تردد تانکرهای آب همراه با ایجاد خطرات فراوان برای شهروندان نیستم که این موضوع جای قدردانی دارد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود بودجه هزار میلیاردی شهرداری در سال جاری را منشاء تحولات تحولات عظیم عنوان کرد و گفت: احداث شهربازی هزارپیچ و حمایت بیشتر از قرارگاه خاتم در راستای تسریع فاز یک این پروژه از جمله موضوعاتی است که باید در اولویت قرار گیرد.

جرجانی همچنین تسریع در روند ساخت و انتشار نصب سورتمه، بازار موزه هفت شهر وجذب سرمایه گذار و ایجاد فضای مناسب و امنیت خاطر برای جذب سرمایه و سرمایه گذار را مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: کلنگ زنی تله کابین گرگان از اتفاقات بسیار عالی سال 1400 گرگان می باشد وخوشبختانه مجوزهای آن کامل اخذ شده و مذاکره با سرمایه گذار نیز درحال انجام می باشد و انشاالله در سریعترین زمان به نتیجه می رسد.

وی ادامه داد: همچنین پروژه ویستاطوس ملل که خوشبختانه عملیات اجرایی آن آغاز شده و با توجه به حمایت عالی مدیریان این پروژه در سال آینده شاهد بهره برداری از فاز یک  آن می باشیم که البته این پروژه نیز می تواند تحولات اساسی اقتصادی – اشتغال را در آن منطقه به همراه دارد.

مهندس جرجانی در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود با اشاره به اینکه در این دوره فعالیت های بسیارخوبی در خصوص بافت قدیم و احیاء آن انجام شده است، تصریح کرد:

در این دوره حدود 12 میلیارد تومان به این موضوع اختصاص پیدا کرد و امروز شاهد رونق و آبادی این بخش می باشم که قطعاً تأثیر مثبتی هم در جذب گردشگر خواهد داشت.

وی افزود: در بخش احیاء بافت تاریخی بالغ بر دوازده میلیارد تومان هزینه برای پروژه هایی از جمله ایجاد خیابان غذا در 15 متری پاسرو، ساماندهی خیابان امام خمینی، نورپردازی مسیرهای احیاء شده بافت، بازگشت نمای ساختمان شهرداری به نمای تاریخی و مواردی از این دست شده است.

محمدابراهیم جرجانی در پایان اظهار داشت: از باب وظیفه عرض میکنم که فعالیت و عملکرد شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی، شهرسازی ، فرهنگی ، ورزشی و...  در این دوره 4 ساله با توجه به شرایط موجود اقتصادی و شیوع ویروس کرونا بسیار چشمگیر بوده است و چرخ توسعه و عمران شهر با توجه به بودجه هزار میلیارد تومانی سال 1400 با قدرت خواهد چرخید که جهت آگاهی بیشتر شهروندان از عملکرد و اقدامات صورت گرفته ، نیاز به اطلاع رسانی بیشتر می باشد. 

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت