حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : به مردم بگوييد بهتر از آن چيزى كه می خواهيد به شما بگويند.
امروز : پنج شنبه, 27 خرداد 1400

اولویت های سال 1400 سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری مطرح شد

اولویت های سال 1400 سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری مطرح شد

اولویت های سال 1400 سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری مطرح شد

 

یکصد و نودمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان به ریاست حمیدرضا آقاملائی و با دستور بررسی مصوبات کمیته فنی نامگذاری و طرح ها و برنامه های پیشنهادی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان در سال جاری برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شوری اسلامی شهر گرگان، آقاملانی گفت: در ابتدای این جلسه موارد پیشنهادی کمیته نامگذاری در خصوص انتخاب نام معابر سطح شهر بررسی و برای تصویب نهایی به صحن شورا ارجاع شد.

وی افزود: بر این اساس نامگذاری 34 مورد از معابر و کوچه های سطح شهر به نام شهدا، بزرگان و مفاخر ادبی و فرهنگی گرگان متناسب با معیارهای کمیته کارشناسی نامگذاری  مصوب شد که پس از طی مراحل اداری و قانونی قابل اجرا خواهد بود.

در این جلسه همچنین گزارش برنامه های سال جاری سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری ارائه شد که بر اساس آن تلاش جهت ترویج رفتارهای صحیح شهروندی به منظور ارتقاء فرهنگ عمومی، افزایش شادابی و نشاط اجتماعی از طریق مشارکت شهروندان در جشن ها، تقویت هویت ملی و مذهبی در قالب برگزاری مراسم، مناسبت ها و جشنواره ها و تحکیم بنیان خانواده با تکیه بر آموزه های دینی و ملی از اولویت های برنامه های پیش بینی شده می باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: توانمندسازی شهروندان با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی ، توسعه و ارتقاء سلامت فردی و اجتماعی ، کمک به رونق گردشگری و معرفی جاذبه های شهر گرگان، تقویت و توسعه مراکز فرهنگی و اجتماعی از جمله خانه های فرهنگ مشارکتی و بهبود فرهنگ ترافیک از طریق آموزش های شهروندی نیز از دیگر اولویت های مطرح شده این سازمان برای سال جاری است.

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت