حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : پنهان كننده كار نيك (پاداشش) برابر هفتاد حسنه است و آشكاركننده كار بد سـرافكنـده است و پنهان كننـده كـار بـد آمـرزيـده است.
امروز : پنج شنبه, 27 خرداد 1400

مقابله با فعالیت رسانه های معاند و آسیب شناسی انتخابات

مهندس ربیعی در نطق پیش از دستور خود بررسی کرد؛
مقابله با فعالیت رسانه های معاند و آسیب شناسی انتخابات 

 


مهندس حسین ربیعی عضو چهار دوره شورای اسلامی شهر گرگان در نطق پیش از دستور خود در دویست و نود و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان ریشه های قدرت، ثروت، فقر، راهکارهای مقابله با فعالیت رسانه های معاند بر علیه نظام و سوء استفاده از رانتهای مسئولین در رده های مختلف کشوری، تغییر در باورهای مردم و خدشه دارکردن اعتقادات دینی و ملی و اسیب شناسی انتخابات را مورد تحلیل و بررسی قرار داد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس ربیعی در بخشی از نطق پیش از دستور خود با اشاره به اینکه در اکثر فضا سازیها توسط رسانه های معاند بر علیه نظام، مسئله سوء استفاده از رانتهای بعضی از مسئولین در رده های مختلف کشوری دیده می شود، گفت: بهترین راه مقابله با آنها شفاف سازی امور می باشد، چه اشکالی دارد که دولتمردان بیایند صاحبان امتیازات اقتصادی خرد و کلان را درکانالی در دسترس مردم قرار دهند، تا دشمن نتواند از این حربه برعلیه خدمتگذران نظام استفاده کند.
وی افزود: با توجه به نامگذاری سال جاری به سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها توسط رهبر معظم انقلاب، باید توجه داشت آنهایی که واردات را در انحصار خود دارند، تولید داخلی برایشان ضرر دارد و متاسفانه بیشتر مشکلات تولید به موانع غیر محسوس بعضی از انحصار کنندگان واردات به کشور است.
عضو چهار دوره شورای اسلامی شهر گرگان دربخش دیگری از نطق پیش از خود با اسیب شناسی انتخابات گذشته، اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه گذشته با چالش های زیادی روبرو بود، از کودتاها گرفته تا ترور شخصیتها توسط گروهک های وابسته به نظام استکبار و جنگ تحمیلی ولی در تمامی این توطئه ها هیچ وقت تضعیف نشد بلکه با حضور مردم در صحنه نظام با قدرت بیشتری به راه خود ادامه داد.
حسین ربیعی افزود: اگر قراراست که مردم با افکارکاندیداهای ریاست جمهوری و سوابق آنها آشنا شوند، باید هر یک از آنها خودش و برنامه هایش را در معرض توجه ملت قرار بدهد، نه اینکه بیایند برای یکدیگر شادئبه سازی کنندو مردم را نسبت به کسی که می خواهد مدیریت سیاسی و اقتصادی کشور را در آینده بعهده بگیرد، بدبین نمایند.ِلذا مناظره نامزدهای ریاست جمهوری مدیریت شود.و باید ادعاها و اظهار نظرات آنها مستند باشد. و از تخریب یکدیگر پرهیز کنند.
مهندس ربیعی در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود با بیان اینکه در حال حاضر بزرگترین تهدید برای نظام نفوذ استکبار توسط رسانه های بین المللی در مقبولیت و مشروعیت نظام در افکار جامعه بوسیله مخدوش کردن چهره مسئولین نظام است، خاطر نشان کرد: بنظر من تا حدودی موفق بوده اند چون بمباران خبری یکطرفه انجام شده است و هیچ ارگانی برای بی اثر کردن این اخبار درست یا غلط اقدام موثری نکرده است و می طلبد که در راستای خنثی سازی این فضا سازی ها اقدام عاجل شود و با راهکاری متناسب این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم.
این عضو شورای اسلامی شهر گرگان در پایان خاطر نشان کرد: انچه نظام را تهدید می کند قبل از مشکلات اقتصادی و فاصله طبقاتی از بین رفتن باورها و اعتماد مردم به کارگزاران نظام است و این باید در دستور کار و کارشناسی دلسوزان انقلاب قرار بگیرد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت