حدیث روز

 
امام مهدی (عج) می فرماید : هنگام ظهور فرج را خدا می داند و بس و هر که برای ظهور من وقتی تعیین کند دروزغگو است.
امروز : پنج شنبه, 27 خرداد 1400

تجلیل از هیات مدیره هلال احمر

یکصد و نود و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان به ریاست حمیدرضا آقاملائی و با دستور دیدار با نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، مدیرعامل، اعضاء هیأت مدیره و معاونین به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر برگزار شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، حمیدرضا آقاملائی، منتخب مجمع عمومی و عضو اصلی شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور در این جلسه ضمن عرض خوش آمدگویی به مدعوین و گرامیداشت هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ گفت: گرامیداشت این هفته فرصتی برای ارج نهادن و قدردانی از فعالیت های خیرخواهانه و خدمات موثر و اثر بخش خانواده بزرگ هلال احمر است .
در ادامه جلسه درخواست های داوطلبان جمعیت هلال احمر از جمله فراهم شدن شرایطی برای جذب و بکارگیری داوطلبان در جمعیت هلال احمر، نبود امکانات رفاهی، بحث آموزش های تخصصی برای داوطلبین ، در نظر گرفتن ایاب و ذهاب برای داوطلبین جهت فعالیت ها مطرح و از داوطلبین و امدادگران هلال احمر تجلیل بعمل آمد .
در بخش دوم این جلسه که در دفتر مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان با حضور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و اعضاء هیأت مدیره برگزار شد، در ابتدا فرهاد میقانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گزارشی از اقدامات و عملکرد این سازمان ارائه داد و گفت: در جمعیت هلال احمر نوجوانان و جوانان علاقه مند به مشارکت می باشند که در ابتدا آموزش های مقدماتی به آنان داده می شود و سپس آموزش های تخصصی و آموزش امداد و نجات در حوادثی همچون زلزله و سیل و سپس در غالب تیم های 33 نفری سازماندهی می شوند.
در پایان از زحمات فرهاد میقانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان،حجت الاسلام والمسلمین مهدوی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و اعضاء هیأت مدیره با اهداء لوحی تقدیر شد.

تجلیل از هیات مدیره هلال احمر

 

تجلیل از هیات مدیره هلال احمر

 

تجلیل از هیات مدیره هلال احمر

 

تجلیل از هیات مدیره هلال احمر

 

تجلیل از هیات مدیره هلال احمر

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت